Jdi na obsah Jdi na menu

Pole dance

VÝUKA POZASTAVENA!

Pole dance v sobě skrývá výjimečné spojení tance, akrobacie a síly. Na těchto hodinách může najít své přednosti a schopnosti každá z Vás. Jakákoliv dívka, žena či dáma může vyjádřit svou přirozenou ženskou ladnost a eleganci nebo předvést fyzickou sílu v náročnějších prvcích.

Chcete se zapotit, protáhnout se, zatancovat si nebo jenom vypnout a odreagovat se? Neváhejte a přijďte! Doufám, že si po první hodině Pole dance zamilujete stejně jako já.

Motto: Tanec je pohyb a pohyb je život! 

 

Koncept vyučovaných lekcí:

  • Pole dance:
    Lekce jsou vhodné pro každého, kdo chce zvýšit svou fyzickou kondici, posílit a zpevnit celé tělo a především se naučit překonávat sama sebe. Limitem není ani postava, ani věk! Cílem každé hodiny je naučit se něco nového a posunout se tak dále, každá ke svému snu a to vše zábavnou formou. Zahřátí před výukou a následné pečlivé protažení se zaměřením na zvýšení flexibility je samozřejmostí.
  • Pole dance fitness:
    Jedná se skvělý program nejen pro ty, kteří se chtějí v klasickém Pole dance dostat rychleji k akrobatickým a náročnějším prvkům, ale také pro každého, kdo chce netradičně a zábavnou formou posílit své tělo. Důraz je kladen na sílu, flexibilitu a rovnováhu celého těla.

Kde vyučuji:

Centrum tance
náměstí Republiky 202/28, Plzeň (v pasáži bývalého kina Čas)
www.centrumtance.cz
tel.: 266 190 300, info@centrumtance.cz

 

 

V případě zájmu o individuální hodinu mne kontaktujete!
 

 

Náhledy fotografií ze složky Pole dance